Lutowa (duża) aktualizacja oprogramowania PlayStation 5 za nami. Niedawno pojawiła się opcjonalna aktualizacja, a kolejna jest dostępna od dzisiaj. Co się zmieniło?
Oprogramowanie 7.01.01 nie zawiera wielu nowości, ale upora się z błędem powiązanym z Biblioteką gier. System powinien pobrać się automatycznie, jeśli macie włączoną automatyczną aktualizację. W przeciwnym wypadku trzeba udać się do Ustawień i stamtąd rozpocząć aktualizację systemu operacyjnego konsoli.
Zauważony błąd dotyczy nieodpowiedniego wyświetlania zawartości listy, co czasem działo się po aktualizacji z 7.00 do 7.01.
Pamiętajcie, że to nie musi być jedna poprawka zawarta w oprogramowaniu. Reszta może mieć wpływ na zabezpieczenia konsoli, a także wydajność i stabilność systemu operacyjnego.